Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

SPOTKANIE MIKOŁAJKOWE W BIBLIOTECE

     Dnia 05.12.2013 r. uczennice naszej szkoły :  z kl. II LO/B Natalia Grabowska, Karolina Wójtowicz, Alicja Bączek, Aleksandra Kupiec i z kl. III LO/A Aneta Paciorek, Karolina Włodarz, Justyna Soja pod opieką Pani Stelli Dąbroś i Marty Sieroń udały się do Biblioteki Publicznej z przedstawieniem Mikołajkowym. W imprezie zorganizowanej przez Koło Przyjaciół Biblioteki uczestniczyli członkowie koła oraz zaproszeni goście. Uczennice wykonały świąteczne piosenki oraz zapoznały zebranych z historią i tradycjami Mikołajkowymi.

     Cała uroczystość przebiegała w bardzo miłej atmosferze. W trakcie trwania imprezy niespodziewanie pojawił się Mikołaj, który obdarował każdego upominkami.

         W imieniu zaproszonych Pani Stella Dąbroś złożyła życzenia świąteczne i „ drzewko świąteczne” na ręce wicedyrektorki Marty Marchwickiej.

 

 

© Copyright by PCEiKZ Szczucin ©