Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

KOLEJNY SUKCES NASZEJ SZKOŁY W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że nasza szkoła została Laureatem III Edycji Konkursu Ekologicznego „ Edukujemy – Pomagamy”.

Konkurs miał na celu promowanie postaw ekologicznych poprzez zbiórkę zużytych baterii.    

       Otrzymaliśmy nagrody od firmy REBA Organizacja Odzysku S.A., które będą wykorzystane w celach prowadzenia dalszej edukacji ekologicznej. Sukces w konkursie świadczy o tym, że nasi uczniowie wiedzą, że „ Ziemia sama nie da sobie rady – segregują więc odpady”.

           Nad prawidłowym przebiegiem konkursu na etapie szkolnym czuwała nauczycielka fizyki M.Stojek

© Copyright by PCEiKZ Szczucin ©