Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Medal Pro Publico Bono dla naszej Szkoły

 

W miniony piątek tj 02.10.2015 roku podczas uroczystego spotkania w Centrum Polonii w Brniu nasza Szkoła została uhonorowana medalem Pro Publico Bono.

Minister Pracy i Polityki Społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz wręczył na ręce Pani wice-dyrektor Beacie Smaś medal PRO PUBLICO BONO za pracę na rzecz rodziny jako wyraz uznania dla naszej Szkoły za jej wieloletnie zaangażowanie w sprawy społeczne lokalnego środowiska.

Kontynuacją uroczystości w Brniu było nie mniej przyjemne i podniosłe spotkanie w Domu Parafialnym KANA w Szczucinie z osobami niepełnosprawnymi z terenu gminy Szczucin oraz ich opiekunów z Ministrem Pracy i Polityki Społecznej - Władysławem Kosiniak-Kamyszem, Starostą Dąbrowskim – Tadeuszem Kwiatkowskim, Burmistrzem Miasta i Gminy Szczucin – Andrzejem Gorzkowiczem, Prezesem Stowarzyszenia Otwarte Serce – Bogdanem Sosinem, Posłem – Bolesławem Łączyńskim oraz Proboszczem Parafii Szczucin – Zygmuntem Warzechą.

Podczas tego spotkania Prezes Stowarzyszenia Otwarte Serce oraz Pan Minister wręczyli wolontariuszom i ich opiekunom dyplomy z podziękowaniem za pracę na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia, z którym nasza Szkoła nawiązała ścisłą współpracę.

                                 Opiekun SKW Grażyna Andrzejewicz

© Copyright by PCEiKZ Szczucin ©