Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • szkoła
    Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych
    w Szczucinie
  • warsztaty

wirtualny spacer8

Uroczyste zakończenie roku

25 czerwca 2021r. cała społeczność PCEiKZ w Szczucinie zebrała się na placu szkolnym, aby uroczyście pożegnać rok szkolny 2020/2021.
Pani Dyrektor podsumowała miniony rok, podziękowała nauczycielom, uczniom i pracownikom obsługi oraz pogratulowała wysokich wyników w nauczaniu. Uczniowie ze średnią ocen rocznych powyżej 5 otrzymali upominki od samorządu Powiatu Dąbrowskiego. Pani Dyrektor wręczyła nagrody i świadectwa z paskiem uczniom, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem do następnej klasy. Przedstawiciel Rady Rodziców pan Jacek Czapla podziękował Gronu Pedagogicznemu za całoroczną pracę, a uczniom życzył odpoczynku podczas wakacji.
Na koniec przedstawiciele klasy 2IG podziękowali Dyrekcji i nauczycielom za trud włożony w tegoroczną edukację i życzyli wszystkim udanych, zdrowych wakacji i spotkania w tym samym gronie we wrześniu w szkole. Po apelu uczniowie rozeszli się do sal na spotkania z wychowawcami.

PCEiKZ w Szczucinie