Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • szkoła
    Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych
    w Szczucinie
  • warsztaty

wirtualny spacer8

Dzień Edukacji Narodowej

 14 Października 

„Kochani nauczyciele,
bądźcie wciąż z nami,
Czy jesteśmy duzi,
Czy jeszcze mali.
Życzymy Wam szczęścia na kolejne lata,
Niech żyje i rozkwita nam oświata”

W dniu 13 października odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Uroczystość rozpoczęła się od wystąpienia Przewodniczącego Szkoły, który powitał przybyłych gości, pana Krzysztofa Bryka Wicestarostę Powiatu Dąbrowskiego, Radę Rodziców, Dyrekcję, nauczycieli, pracowników szkoły a także uczniów. W imieniu swoich koleżanek i kolegów podziękował nauczycielom za ich pracę i poświęcenie.

Następnie głos zabrała Pani Dyrektor, wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli a także rodziców, podkreślając że nieodzowna jest ich współpraca przy osiąganiu wyznaczonych celów jakimi jest wychowanie uczniów.

Kolejną częścią uroczystości było wystąpienie pana Wicestarosty Krzysztofa Bryka, który złożył na ręce dyrekcji podziękowania i uznanie dla trudnej, ale jakże pięknej pracy pedagoga.

Za poświęcenie, trud a także zaangażowanie w swoją pracę, nauczycielom podziękowała również Przewodnicząca Rady Rodziców pani Alina Chrabąszcz, potwierdzając że dołoży ze swojej strony wszelkich starań, aby współpraca między rodzicami a nauczycielami przyczyniała się do właściwego kształtowania młodego pokolenia.

Na zakończenie Akademii odbyła się cześć artystyczna w wykonaniu uczniów klasy 2 LOA.

Zapraszamy na krótką fotogalerię z uroczystości.

PCEiKZ w Szczucinie