Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • szkoła
    Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych
    w Szczucinie
  • warsztaty

wirtualny spacer8

Konkurs z j. niemieckiego

Jeszcze w okresie przedświątecznym odbył się w naszej szkole konkurs językowy dotyczący znajomości podstawowych struktur gramatycznych, słownictwa a także wiedzy o krajach niemieckojęzycznych.
Dnia 10 grudnia uczniowie przystąpili do etapu szkolnego, gdzie wyłoniono 3 uczniów, którzy będą reprezentować naszą szkołę w międzyszkolnych „potyczkach językowych” ze Zespołem Szkół im. Władysława S. Reymonta w Brniu.
A oto wyniki:
Pierwsze miejsce zajął Kamil Koper z klasy ITI
Drugie miejsce zajęła Karolina Głód z klasy II LOA
Trzecie miejsce zajęła Klaudia Pyszka z klasy ITI
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w drugim etapie.
Organizator: Joanna Rzepecka-Bober

PCEiKZ w Szczucinie