Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • szkoła
    Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych
    w Szczucinie
  • warsztaty

wirtualny spacer8

Wyniki testu

 Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że znamy już wyniki ogólnopolskiego konkursu z fizyki zwanego Wielkim Testem Edukacyjnym „ NAUKA I TECHNIKA”.

Test konkursowy odbył się 24 listopada za pośrednictwem specjalnej platformy i przeprowadzony był w trzech kategoriach wiekowych. Nasza szkoła reprezentowana była w dwóch kategoriach, a mianowicie uczniowie klas I – II szkół ponadpodstawowych i uczniowie klas III szkół ponadpodstawowych. Każda z kategorii wiekowych miała do przygotowania tematykę z różnych działów fizyki objętych programem nauczania.

Znakomity wynik w naszej szkole uzyskała Izabela Ślęczkowska uczennica klasy III LO B

oraz Jakub Kic uczeń klasy I TM.

Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Pamiątkowe dyplomy zostaną wręczone po powrocie do szkoły.

PCEiKZ w Szczucinie