Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • szkoła
    Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych
    w Szczucinie
  • warsztaty

wirtualny spacer8

Podwójna uroczystość w PCEiKZ

Dnia 29 kwietnia 2022r. odbyło się uroczyste pożegnanie klas maturalnych w PCEiKZ w Szczucinie. Uroczystość ta została połączona z akademią z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 -go Maja, którą przygotowali uczniowie z klasy III LO B pod kierunkiem pani E. Klepacz.

Po części artystycznej głos zabrała Dyrektor PCEiKZ, pani M. Mach – Surowiec. Pani Dyrektor podziękowała nauczycielom, pracownikom oraz rodzicom za włożony trud w wychowanie, opiekę i edukację. Uczniom z kolei życzyła samych sukcesów i powodzenia na maturze. Wyróżniła nagrodami i listami gratulacyjnymi uczniów z najwyższą średnią ocen. Przedstawiciel absolwentów PCEiKZ w Szczucinie z klasy III LO A – K. Adamczyk podziękował społeczności szkolnej za cenne lata spędzone w murach tej szkoły.

Następnie głos zabrała pani Dagmara Jedynak - Z-ca Naczelnika Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej, która w imieniu Starosty rozdała nagrody za najlepsze wyniki w nauce. Pogratulowała absolwentom ukończenia szkoły i życzyła im samych sukcesów na maturze.

Uczniowie klas maturalnym uroczyście pożegnali się ze sztandarem szkoły.

Na koniec uczniowie z klas: III TG oraz III MG pod kierunkiem pani K. Wróbel oraz pana L. Urbana pożegnali starszych kolegów i koleżanki, przygotowując krótki program kabaretowy.

Galerie zdjęć na szkolnym fanpage:
z okazji Święta Konstytucji 3 Maja
i z pożegnania maturzystów.

PCEiKZ w Szczucinie