Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • szkoła
    Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych
    w Szczucinie
  • warsztaty

wirtualny spacer8

Zapraszamy

 
W imieniu Dyrekcji Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie mamy zaszczyt zaprosić uczniów klas 7 i 8 do udziału w organizowanym przez nas Dniu Języków Obcych - w Dniu Doradztwa Zawodowego.
Planowane wydarzenie odbędzie się 30 listopada 2022r. i ma na celu zmotywowanie uczniów do zdrowej aktywności i rywalizacji, promowanie nauki języków obcych a także zapoznanie z ofertą naszej szkoły.  
Zachęcamy do licznego udziału, na uczestników czeka dużo atrakcji i ciekawe upominki.  
Prosimy o zgłoszenie do dnia 25.11.2022r. udziału od 3 do 5 uczniów
w następujących kategoriach:
 
1. malarstwo
( Uczniowie zmierzą się w konkurencji artystycznej i będą mieli za zadanie w ciekawy sposób – karykaturalnie oddać przedstawioną postać)  
2.  informatyka  
(Uczniowie będą mieli za zadanie wykazać się w zadaniu z informatyki)  
 3.  języki obce ( język angielski, język niemiecki, język włoski)
( Uczniowie przystąpią do quizów z różnych języków)
 4.  sport
( Uczniowie sprawdzą się w rozgrywkach drużynowych w piłkę siatkową)  
 5. muzyka -  konkurs poezji śpiewanej
(regulamin w załączniku)  
Termin: 30.11.2022r  Godzina rozpoczęcia: 9.00
 
Zgłoszenia przyjmowane drogą elektroniczną  do dnia 25.11.2022r.:  
  • Dzień Języków Obcych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Dzień Doradztwa Zawodowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin konkursu poezji śpiewanej.


PCEiKZ w Szczucinie