Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • szkoła
    Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych
    w Szczucinie
  • warsztaty

wirtualny spacer8

Powiatowa Licealiada w Jesiennych Sztafetowych Biegach Przełajowych

     W dniu 27.09.2013 r. rozegrany został etap powiatowy Jesiennych Sztafetowych Biegów Przełajowych. Zawody odbyły się na terenie parku przy Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych  w Szczucinie. W zawodach, oprócz gospodarzy- PCEiKZ w Szczucinie wzięły udział reprezentacje: ZSP nr 1 z Dąbrowy Tarnowskiej i ZSP nr 2 z Dąbrowy Tarnowskiej, oraz ZSP z Brnia.

     Po zaciętej, prowadzonej w sportowym duchu rywalizacji, wśród dziewcząt  zawody wygrała drużyna  z ZSP nr 2 z Dąbrowy Tarnowskiej ,  II miejsce zajęła drużyna ZSP nr 1 Dąbrowy Tarnowskiej,III zdobyła drużyna PCEiKZ  Szczucin,  IV drużyna ZSP Breń.

     Wśród chłopców najlepsza okazała się również drużyna ZSP nr 1 Dąbrowa Tarnowska, II miejsce wywalczyła drużyna  ZSP nr 2 Dąbrowa Tarnowska , III miejsce PCEiKZ W Szczucinie, IV miejsce zajęła drużyna ZSP z Brnia.

Opiekunowie drużyn:

ZSP  Nr 1   M. Owsiany,  Ł. Świętochowski

ZSP  Nr 2   A. Szułakiewicz,  M Jastrząb,

ZSP Breń  J. Będkowski,  M Panek

PCEiKZ w Szczucinie E. Plebańska, L. Dąbroś, A. Radłowski

      Nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu Dąbrowskiego wręczyła  Wicedyrektor  PCE i KZ  w Szczucinie Magdalena Mach- Surowiec oraz opiekun Leszek Dąbroś.

Organizator zawodów: Szkolny Związek Sportowy i nauczyciele  w-f  PCEiKZ w Szczucinie  ,Ewa Plebańska, Leszek Dąbroś, Andrzej Radłowski.

PCEiKZ w Szczucinie