Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • szkoła
    Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych
    w Szczucinie
  • warsztaty

wirtualny spacer8

Obchody 95 - tej rocznicy Odzyskania Niepodległości

        Dnia 08.11.2013 roku, w naszej placówce, odbyły się obchody 95 - tej rocznicy Odzyskania Niepodległości. Z tej okazji młodzież naszej szkoły przygotowała program artystyczny pt.  "Droga do niepodległości". Była to wspaniała lekcja o patriotyźmie. Wiersze i pieśni przypominały zmagania naszych przodków, by po 123 niewoli Polska powróciła na mapę Europy.

         Pani dyrektor PCEiKZ Magdalena Mach - Surowiec podziękowała uczniom klas: I LOA, II LOB, III LOA i nauczycielkom: p. Monice Dąbroś, p. Stelli Dąbroś, p. Beacie Smaś za trud włożony w przygotowanie tej pięknej uroczystośći.

        Co roku nasza szkoła uczestniczy w obchodach Święta Niepodległości w Szczucinie. Tak też będzie i tym razem. 11.11.2013 rok mieszkańcy naszego miasta będą mogli oglądać występ naszej młodzieży pod pomnikiem upamiętniającym dzień 12 września 1939 roku, kiedy to Niemcy spalili szkołę i przebywających tam ludzi.

        Serdecznie zachęcamy całą społeczność Szczucina i młodzież PCEiKZ o wzięcie udziału w tych uroczystościach.

 Stella Dąbroś

PCEiKZ w Szczucinie