wirtualny spacer8

IV Mitingu Petenta

 

         W dniu 02.12.2013 r. uczennice naszej szkoły uczestniczyły w IV Mitingu Petenta organizowanym przez ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej.

Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły:

- Agnieszka Łachut i Aneta Paciorek z klasy III LO,

- Karolina Sito i Żaneta Gadziała z klasy II LO.

     pod opieką pana mgr Andrzeja Kłagisza.

         Zespoły miały za zadanie załatwić w dąbrowskich urzędach i instytucjach zadanie konkursowe. Polegało ono na wyborze właściwych instytucji, kolejności uzyskiwania zaświadczeń, wypełniania druków urzędowych i kontaktach z urzędnikami.

         Dziewczęta prawidłowo dobrały urzędy, które powinny odwiedzić jak i kolejność uzyskiwania zaświadczeń . Zebrały również garść informacji o pracy tych instytucji, prezentując je innym uczestnikom mityngu.

          Sprawy jakie miały załatwić zostały załatwione efektywnie i w wyznaczonym czasie.


stopka oferta 2021 22