wirtualny spacer8

Szlachetna Paczka

 

     Po raz pierwszy w naszej szkole została zorganizowana zbiórka produktów żywnościowych i chemicznych do Szlachetnej Paczki. Inicjatorami byli uczniowie kl. III LO/B Krzysztof Kupiec i Wojciech Sypek. Opiekę nad uczniami sprawowały nauczycieli Stella Dąbroś i Marta Sieroń. W Szlachetnej Paczce wiemy jak pomagać mądrze ? tak aby odpowiadała na konkretne potrzeby , nie uzależniała, ale dawała siłę do działania i przezwyciężała bezradność. Pomagamy w taki sposób, że ta pomoc przynosi radość wszystkim i tak też było w naszej szkole. W inicjatywę zaangażowało się również Koło PCK działające na terenie naszej szkole wraz z opiekunem panią Teresą Domańską.

   Dziękujemy uczniom , nauczycielom oraz każdemu Darczyńcy ? to wszystko nie działo by się , gdyby nie Wasze Dobre Serce.

Stella Dąbroś


stopka oferta 2021 22