Nasi Stypendyści

 

8 listopada 2017 r. w Sali Teatralnej Małopolskiego Kuratorium Oświaty w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów najlepszym uczniom
z całej Małopolski. Naszą Szkołę w tym znamienitym gronie reprezentowali:

Gabriela Agnieszka Kowalik - najlepsza uczennica w Liceum Ogólnokształcącym
i Arkadiusz Grzywa ? najlepszy uczeń w Technikum.

Uroczystość otwarł występ Chóru Zespołu Szkół w Michałowicach. Zanim nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów Stypendystom, głos zabrała Małopolski Kurator Oświaty Pani Barbara Nowak, która pogratulowała Stypendystom sukcesów, determinacji i wiedzy, wyrażając jednocześnie nadzieję, że dotychczasowe osiągnięcia młodych ludzi staną się podwaliną do budowania jak najlepszej przyszłości Polski i Narodu Polskiego. Pani Kurator podziękowała także Rodzicom, Nauczycielom i Dyrektorom szkół za trud włożony w pracę nad edukacją i wychowaniem tych wspaniałych uczniów.

Do gratulacji dołącza Dyrektor PCEiKZ w Szczucinie, dziękując Gabrysi, Arkowi oraz Ich Rodzicom za pracę i nienaganną postawę i życzy dalszych sukcesów w szkole, jak najwyższego wyniku w egzaminach maturalnych i zawodowych oraz dostania się na wymarzone kierunki studiów. Jesteśmy z Was dumni!!!

Magdalena Mach-Surowiec