XXVII Powiatowy ?Bieg Sokoła?

start W dniu 3 października 2018 r. nad zalewem w Narożnikach odbył się Powiatowy ?Bieg Sokoła?, w którym wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy Radgoszcz oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu dąbrowskiego. Naszą szkołę reprezentowało 8 dziewcząt i 10 chłopców. Pomimo wyjątkowo niesprzyjającej aurze wszyscy uczestnicy ?na sportowo? uczcili bohaterów walczących o ?niepodległość naszej ojczyzny?.

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja naszej szkoły zdobyła III miejsce, a w indywidualnej Sylwia Bober pokonała wszystkie rywalki i zdobyła I miejsce. Serdecznie gratulujemy!

Pamiątkowe medale, dyplomy i puchary wręczył wicestarosta dąbrowski M. Kopia oraz wójt Gminy Radgoszcz M. Lupa.

Organizatorami imprezy byli: Urząd Gminy w Radgoszczy oraz Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej.

Opiekunowie reprezentacji: nauczyciele WF