SUKCES UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY W KONKURSIE ? Młodzieżowe Przesłanie Klimatyczne dla przyszłości?

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej   w Krakowie wyróżnił pracę naszych uczniów, którzy wzięli udział w konkursie ? Młodzieżowe Przesłanie Klimatyczne dla przyszłości?.

Grupa uczniów w składzie : Aleksandra Babiarz z klasy I LO A, Kamil Bławat , Dariusz Jarzwiec, Dominik Sieroń i Radosław Wątroba - wszyscy z klasy II TTI sformułowali swój punkt widzenia dotyczący zmian klimatycznych ,z którymi mamy do czynienia we współczesnym świecie. Nasi uczniowie przedstawili też swoje oczekiwania względem rządzących w tym zakresie. Młodzież w swojej pracy wykazała się dojrzałym podejściem do problemu zmian klimatycznych, z którymi boryka się współczesny świat. Uczniowie wykazali się niezwykłą umiejętnością pracy w grupie oraz interdyscyplinarnym podejściem do zagadnienia. Warto zauważyć ,że nasi uczniowie swoją pracą przysłużyli się też materialnie szkole, gdyż organizatorzy nagrodzili ich trud kwotą tysiąca złotych, która zostanie przekazana na rachunek bankowy naszej placówki. Uczniami opiekowała się nauczycielka fizyki M.Stojek.

Wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów. Dziękujemy również organizatorom konkursu ? to dzięki WAM możemy odkrywać   talenty , które drzemią w naszych uczniach.