UROCZYSTOŚĆ 100. ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

 9 listopada 2018 r. w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie przygotowana została akademia z okazji 100. Rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Program artystyczny wykonali pod kierunkiem pani Moniki Dąbroś uczniowie z klasy II LO A, III TT, III TM: Anna Cieciura, Liwia Soja, Klaudia Piłat, Eliza Bednarz, Weronika Gmyrek, Konrad Wojtas, Dariusz Dąbrowski i Karol Chrabąszcz.

11 listopada 2018 r. w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się Uroczystość 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości. W uroczystości wzięła udział delegacja z Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie. Uczniowie naszej szkoły wraz z panią dyrektor Magdaleną Mach - Surowiec, panią Teresą Domańską i panią Moniką Dąbroś uczestniczyli w pochodzie patriotycznym, w uroczystej Mszy Świętej w intencji Ojczyzny oraz odsłonięciu i poświęceniu tablicy pamiątkowej dla uczczenia 100. Rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W czasie uroczystości patriotycznej pod Pomnikiem Poległych w Parku Miejskim  zaprezentował się poczet sztandarowy naszej szkoły, a delegacja złożyła wiązankę kwiatów i wieniec. Uczniowie naszej szkoły wykonali również program artystyczny.