Wyjazd na łyżwy

Dnia 13.02.2019 roku młodzież naszej szkoły wzięła udział w wyjeździe na lodowisko w Dębicy. Grupa osób z PCEiKZ spędziła aktywnie wolny czas po zajęciach lekcyjnych jeżdżąc na łyżwach. Uczniowie wykazali się bardzo dobrymi umiejętnościami sportowymi w jeździe figurowej.
Bycie szczupłym i zdrowym zależy od prowadzenia zdrowego trybu życia. Można zaliczyć do tego: uprawianie sportu, zdrowe odżywianie i odpowiednią higienę. W naszym życiu ruch odgrywa bardzo ważną rolę, gdyż wpływa na nasze dobre samopoczucie. Jazda na łyżwach jest dobrym przykładem usprawniania się i ruchowo spędzenia wolnego czasu. W naszej szkole odbywają się zajęcia z SKS . Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa całą społeczność szkolną.
Opiekę nad młodzieżą pełniła nauczycielka wychowania fizycznego : Stella Dąbroś