Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej Chłopców

       W dniu 12 marca 2019 r. reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w rozgrywkach piłki siatkowej chłopców, których organizatorem i gospodarzem był ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Na zaplanowane w tym dniu rozgrywki zgłosiły się wszystkie szkoły średnie naszego powiatu. Po przeprowadzonym przez organizatorów losowaniu rozegrane zostały mecze w systemie "każdy z każdym" - do dwóch wygranych setów  w wspaniałej  rywalizacji gry "fair play"..


     Wysoki poziom przygotowanych do turnieju drużyn zapewnił ogromne emocje, zarówno wśród zawodników jak też kibiców obserwujących rozgrywki. Nie mniejsze towarzyszyły opiekunom poszczególnych reprezentacji, którzy denerwowali obserwując  rywalizujących zawodników swojej drużyny  na boisku.

     Emocje sportowe trwały do samego końca, ostatecznie uczniowie PCEiKZ w Szczucinie zdobyli tytuł   Wice- Mistrzów Powiatu.

Mistrzami Powiatu  została drużyna ZSP z  Brnia, której  jeszcze raz  gratulujemy.

Nasza szkołę  reprezentowali uczniowie:

Wójcik Maciej  Węgiel Wojciech, Drewniany Robert, Litwin Mateusz, Wrona Dariusz, Białas Wojciech, Duda Łukasz, Bociek Jan, Wożniak Kamil, Trela Adrian, Łucek Adam, Kaczmarski Tomasz,  Matuszewski Mateusz,  Kokoszka Jakub  

   Wyniki Powiatowych Rozgrywek w Piłce Siatkowej Chłopców uplasowały się następująco:


I miejsce   ZSP   Breń
II miejsce   PCEIKZ w Szczucinie

III miejsce   ZSP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska
IV miejsce  ZSP Nr 2  Dąbrowa Tarnowska

     Po zakończonych rozgrywkach nastąpiło uroczyste zakończenie turnieju. Pani Dyrektor  podziękowała wszystkim drużynom za wspaniałą rywalizację i wręczyła dyplomy, puchary oraz medale.

Opiekun: A. Radłowski