STUDNIÓWKA 2014

W dniu 25 stycznia zgodnie z tradycją odbył się bal studniówkowy zorganizowany przez maturzystów PCEiKZ w Szczucinie wraz z Rodzicami. W balu uczestniczyła młodzież klas Liceum Ogólnokształcącego, Technikum Mechanicznego i Technikum Teleinformatycznego.

Zaproszenie maturzystów przyjął Starosta Powiatu Dąbrowskiego, Pan Tadeusz Kwiatkowski, który swoją obecnością uświetnił uroczystość życząc młodzieży wielu sukcesów podczas egzaminów, dostania się na upragnione studia oraz powodzenia w dalszym życiu. W imieniu rodziców życzenia maturzystom złożyła Pani Ewa Łabuz. Uroczystym ?Bal Studniówkowy Anno Domini 2014 uważam za rozpoczęty? otwarła Studniówkę Dyrektor szkoły Magdalena Mach ? Surowiec. Następnie staropolskim zwyczajem odtańczono poloneza, po którym maturzyści zaprosili do walca Pana Starostę, Panią Dyrektor, Wychowawców i Nauczycieli.

Specjalnym prezentem dla zaproszonych gości był występ zespołu muzycznego tworzonego przez uczniów klasy 4 TM. Młodzież bawiła się do białego rana wspólnie tańcząc i śpiewając.