wirtualny spacer8

Zajęcia z projektu

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z kwalifikacji oraz kursy spawania kierowców wózka widłowego w ramach projektu „Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych” (dokończenie rozpoczętych zajęć)

Harmonogramy kursów, zajęć przygotowania do egzaminu z kwalifikacji:

Harmonogram zajęć przygotowujących do egzaminu z kwalifikacji MG.20 dla uczniów kl. III Szkoły Branżowej I stopniala uczniów kl. III Szkoły Branżowej I stopnia

Harmonogram kursu z przygotowania do egzaminu MG.19 dla uczniów kl. III Szkoły Branżowej I stopnia

Harmonogram kursu z przygotowania do egzaminu MG20

Harmonogram zajęć dodatkowych w ramach przygotowania do egzaminów zawodowych – Kwalifikacja EE.08

Harmonogram zajęć Kurs spawania metoda TIG  grupa 1Kurs spawania metoda TIG  grupa 1

Harmonogram kursu Kierowców wózków jezdniowych z wymiana butli gazowychKierowców wózków jezdniowych z wymiana butli gazowych

Harmonogram zajęć Kurs spawania elektrodą otulona MMA i MAG 

 

Dokończenie kursu wózki widłowe grupa 1 i 2 . Zajęcia teoretyczne prowadzone zdalnie - kontakt do prowadzącego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                Link do zajęć: https://pceikz.pl/moodle/course/index.php?categoryid=36

Dokończenie kursu spawania grup 1

    MMA - kontakt do prowadzącego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    TIG - kontakt do prowadzącego:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    MAG - kontakt do prowadzącego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przygotowanie do egzaminu z kwalifikacji:

   MG.20 - Szkoła Branżowa I stopnia - kontakt do prowadzącego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    MG.20 klasa III TM Technikum PCEiKZ - kontakt do prowadzącego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    MG.19 - Szkoła Branżowa I stopnia  kontakt do prowadzącego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    EE.08 klasa III TTI - kontakt do prowadzącego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zajęcia z przygotowania oraz kursy spawania  prowadzone są w szkolnych pracowniach


stopka oferta 2021 22