Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • szkoła
    Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych
    w Szczucinie
  • warsztaty

Samorząd Uczniowski w Nowym roku szkolnym 2016 / 2017

Pod koniec września 2016 roku w PCEiKZ odbyły się wybory powszechne do zarządu Samorządu Uczniowskiego. Każdy uczeń z każdej klasy mógł oddać swój głos na wytypowanych kandydatów, których wyłoniono na wcześniejszym zebraniu samorządów klasowych. Wyniki przedstawiają się następująco:

Przewodnicząca SU         Julia Kołodziej

Za-ca przewodniczącej   Krzysztof Jasica

Skarbnik                           Tomasz Orszulak

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy

Ogłoszenie

Wiosna

POWITANIE KLAS PIERWSZYCH W PCEiKZ

Dnia 09.11.2016r. w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie odbyło się powitanie klas pierwszych w szkole przygotowane przez Samorząd Uczniowski Starsi koledzy, pod opieką pani Ewy Szuścik-Radłowskiej  oraz pana Andrzeja Radłowskiego, przygotowali różne konkurencje dla młodszych kolegów. Jest to tradycja w naszej szkole, okazja do zintegrowania się oraz wspólnej zabawy. Wszyscy bardzo dobrze się bawili oraz podziwiali zawodników. Najśmieszniejsze okazało się być ubijanie białka. Portrety swoich wychowawców również przysporzyły nam wiele uśmiechu. Z każdej konkurencji była zapisywana odpowiednia ilość punktów. Wygrała klasa I LOA. Wywalczyli wybrany jeden dzień bez pytania. 

 W szkole najważniejsza jest nauka, ale również to, aby aktywnie spędzać czas. Uważamy, że ten dzień pozwolił zachęcić naszych nowych kolegów i koleżanki do jeszcze aktywniejszego udziału w życiu szkoły. Chcieliśmy, aby poczuli, że mogą na nas liczyć. Po uśmiechach na ich twarzach, stwierdzamy, że wszyscy byli zadowoleni. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci jako radosny i sympatyczny.

Przewodnicząca SU Julia Kołodziej

PCEiKZ w Szczucinie