10 października br. kolejny raz uczniowie naszej szkoły brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”. Organizatorem V edycji konkursu są Państwowa Komisja Wyborcza i Krajowe Biuro Wyborcze. Celem Konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat prawa wyborczego wśród uczniów, propagowanie idei udziału w wyborach oraz świadomego uczestnictwa w procesie wyborczym.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Patryk Nowakowski (2 TI) oraz Wojciech Sieroń (2 TI).