Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • szkoła
    Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych
    w Szczucinie
  • warsztaty

Harmonogram konsultacji

Harmonogram konsultacji dla uczniów i rodziców

Lp.

Imię i nazwisko

Konsultacje

1.

Grażyna Andrzejewicz

środa 15:00-16:00

2.

Jarosław Będkowski

czwartek 14.10 – 15:10

3.

Iwona Bielaszka-Podsada

środa 7:00-8:00 (co 2 tydzień)

4.

Monika Dąbroś

środa 7:00-8:00

5.

Stella  Dąbroś

poniedziałek 7:00-8:00

6.

Teresa Domańska

środa 7:45-8:45

7.

Piotr Fryzowicz

wtorek 8:00-9:00

8.

Jan Giera

poniedziałek 7:00- 8:00

9.

Anna Gumułka

środy w godz. 7:00-8:00

10.

Barbara Grzebieniowska

czwartek 13:20 – 14:20 (co 2 tydzień)

11.

Marek Jachym

wtorek. godz. 13:20- 14:20

12.

Anna Jędo

Wtorek 13:20-14:20

13.

Ryszard Juzwa

piątek 15:00-16:00

14.

Krzysztof Jasica

czwartek16:00-17:00

15.

Agnieszka Kowalik

piątki o godzinie 7.00 - 7.45 

16.

Ewa Klepacz

czwartek 7:45-8:45

17.

Bogdan Kłyś

poniedziałek 13:30

18.

Renata Kmiecik

wtorek - 12.25 - 13.25

19.

Joanna Leśniak

-----------------------------

20.

Magdalena Mach-Surowiec     

poniedziałek 14:10-15:10

21.

Maciej Mitera

czwartek 15:00 -16:00

22.

Mariusz Najduch

czwartek 15.05  - 17.00

23.

Ewa Plebańska

czwartek  15:00 do 16:00.

24.

Andrzej Radłowski

piątek 15:00-16:00

25.

Joanna Rzepecka-Bober

czwartki 8.00-9:00

26.

Krzysztof Słupek

poniedziałek 12:35-13:20

27.

Beata Smaś

środa 7:00-8:00

28.

Marta Sieroń

środa 7:00-8:00

29.

Mieczysława Stojek

czwartek 12: 35- 13: 25

30.

Marek Sztyler

7:00-8:00

31.

Ewa Szuścik Radłowska

poniedziałki 14.10-15.10

32.

Marta Szwajkosz

----------------------------------

33.

Lucjan Urban

wtorek 15:00 - 16:00

34.

Renata Wilk – Krzciuk

środa 13:20-14:20

35.

Wojciech Wilk

wtorek 14:10-15:10

36.

Krystyna Wróbel

środa 7:00-8:00

37.

Małgorzata Ciecińska

wtorek 15:00-16:00  (co 2 tygodnie)

38.

Renata Rzepecka – Lis

piątek 7:45-8:45 (co 2 tygodnie)

39.

Anna Kościuk

piątek 15:00-16:00

40.

Ewa Knap

piątek 7:00-8:00 (co 2 tygodnie

41.

Kazimierz Nalepa

poniedziałek 7:45-8:45 (co 2 tygodnie)

42.

Magdalena Łachut

czwartek 15:50-16:50

43.

Józef Woziwoda

poniedziałek 15:00-15:45

44.

Elżbieta Stochlińska

wtorek 7:00-8:00(co 2 tygodnie)

45.

Mazur Bożena

piątek 15:00-16:00(co 2 tygodnie)

46.

Katarzyna Chyc-Gazdeczka

piątek 7:45-8:45 (co 2 tygodnie)

PCEiKZ w Szczucinie