Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych

start?Cena sukcesu to ciężka praca, poświęcenie i determinacja,

by niezależnie od tego czy w danej chwili wygrywamy

czy przegrywamy dawać z siebie wszystko?.

(Vince Lombardi)

W PCEiKZ dnia 06.06.2014 roku odbył się ? Dzień Sportu?. Uczniowie mogli uczestniczyć w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły oraz w I Mistrzostwach Szkoły w Wędkarstwie Spławikowym. Do turnieju piłki siatkowej zostali zaproszeni uczniowie okolicznych Gimnazjów. Zgłosiły się dwie drużyny dziewcząt i chłopców z Borek i Szczucina. Wśród uczniów naszej szkoły poszczególne klasy wystawiły swoje drużyny. Rozgrywki cieszyły się dużym zainteresowaniem. Prowadzili je nasi nauczyciele Pni Ewa Plebańska i Pan Andrzej Radłowski.

Zawodnicy biorący udział w zawodach wędkarskich łowili w stawie w parku. Zawody prowadzili sędziowie w składzie Prezes Koła Wędkarskiego w Szczucinie Pan Jerzy Mazurek oraz Pan Leszek Dąbroś. Zwycięzcą zawodów został Aleksander Rybak z klasy II LO/B , II miejsce zdobył Sylwester Nowak z II z a III Wojciech Curyło II TM/T. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali cenne nagrody.

Turniej o Puchar Dyrektora w kategorii gimnazja wygrali dziewczęta i chłopca z Borek a II miejsce zajęło gimnazjum ze Szczucina. W naszej szkole najlepszymi drużynami okazali się w kategorii dziewcząt klasa II LO/B a w kategorii chłopców I TM.

Dzień sportu był okazją do sportowej rywalizacji oraz propagowania zdrowego stylu życia .